Hakkımızda

Teknoloji hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için teklif alın.

about

Hakkımızda

Proken Bilgi Teknolojileri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren teknoloji ve bilişim sektöründeki ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman kadroya sahip olan şirketimiz; her türlü bilişim, sarf, teknoloji ve donanım parçalarının teminini ve aynı zamanda bu parçaların kurulum, bakım ve onarım hizmetini sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra sistem odası kurulum hizmetlerimiz ve diğer teknik alanlarda destek ve bakım anlaşmaları yapılmaktadır. Ana firmamız olan Bilke Bilgi Teknolojileri 2012 yılı başında faaliyetine başlamıştır. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz faaliyet konularını 2016 yılı sonu itibariyle Proken Bilgi Teknolojilerine devretmiştir. Bilke hali hazırda yazılım alanında faaliyetine devam etmektedir. Bunların ışığında Proken Bilgi Teknolojileri kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bilişim sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Bilişim sektöründe faaliyet gösteren grubumuzun değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve zamanında teslim olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan grubumuz, göstereceğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü şimdiden teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Çözüm Ortaklarımız