Teknik Servis

Teknik Servis

Günlük iş ve özel yaşantımızda büyük önem arz eden bilgisayar, laptop ve notebooklar diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi belirli sürelerden sonra teknik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Piyasada çok marka ve model olmasına rağmen bunların teknik arızalarının giderilmesi yaşanılan problemlerin çözülmesi adına Revoser olarak size tek çatı altında bütün laptop sorunlarınızı çözmenin garantisini vermekteyiz. Teknik ekibimizin bu güne kadar tamirini gerçekleştirdiği bilgisayar laptop gibi cihaz sayısı çok olmakla birlikte, teknik onarımını üstlendiğimiz cihazlara daha sonrası için uygulanan çözüme göre garanti sunmaktayız. Bilgisayar, Laptop ve Notebooklarınız için her model ve marka cihazlarınız için yazılımsal ve donanımsal sorunlarına ankara laptop tamir servisi hizmeti vermekteyiz.. Bütün teknik servis işlemlerimiz garantili, faturalı yapılmaktadır. Müşterilerimizin servis sonrası mağduriyetinin önüne geçmek açısından her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Tüm Sorunlarınız için Tek Servis

Bilgisayar, Laptop ve notebooklarınızda yaşadığınız donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız için tek servis olması sizin için büyük ayrıcalık diyebiliriz. Örneğin bozulan anakartınız için tamir yaparken, laptop ekran değişimi, veya bilgisayar işletim sistemi sorunları gibi birçok yazılımsal sorunlarınız için de hızlı çözümler üretiyoruz.

Bütün Marka ve Modeller

Her marka bilgisayar için farklı servis aramak yorucu değil mi? Veya her farklı model için serviste günlerce tamir için beklemek? Müşterilerimizin için en iyisi nedir diye kendi kendimize düşünürken ilk adım olarak bütün marka ve modelleri tek çatı altına almayı hedefledik. Tamir ve onarım işlerinde en hızlı çözümleri üretmek için sektörde uzun yıllar tecrübe sahibi teknik kadrosuna sahibiz. Sorunlarınız için hiçbir fikri olmayan sizi günlerce oyalayacak servislerden ziyade güvenebileceğiniz ve her daim müşterisinin yanında olan bir Ankara bilgisayar tamiri servisi kurduk diyebiliriz.

Neler Yapıyoruz ?

 • Laptop/Desktop Anakart Tamiri ve Değişimi
 • Laptop/Desktop Ekran Kartı Tamiri ve Değişimi
 • Laptop/Desktop Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Satışı
 • Laptop/Desktop Harddisk Çeşitleri ve Değişimi, Hdd Harddisk, Ssd Harddisk
 • Laptop/Desktop Kasa Değişimi, Kasa Tamiri, Laptop Menteşe Tamiri
 • Laptop/Desktop Cd / Dvd Room Değişimi, Tamiri
 • Laptop Ekran Değişimi, Lcd ve Led Panel Değişimi
 • Laptop Adaptör Çeşitleri ve Satışı
 • Laptop Batarya, Pil Satışı
 • Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri
 • Laptop Touchpad Tamiri ve Değişimi
 • Laptop/Desktop Yazılımsal Sorunlar için Çözüm ( Format, Program Kurulumu, Güvenlik Yazılımları )

Garantili Laptop Tamir Hizmeti

Piyasada maalesef çok fazla servis olarak gördüğünüz firma var ki bazen gelen müşteri dönüşlerimiz bizi bile şaşırtıyor diyebiliriz. Sizi günlerce bekleten, sizden teslim aldığı cihazı farklı yerlerde yaptırmaya çalışan, orjinal parça kullandıklarını iddia edip yan sanayi ürünler kullanan ve dahası… Bu sebeple Istanbul bilgisayar tamiri denilince müşterilerimizin bize olan güvenlerini sağlamak elbette bizim içinde zor bir işti. Daha önce servis konusunda çok sıkıntı çekmiş insanlara gerçekten güvenebilecekleri ve onlara her koşulda garanti sağlayan bir servis olduğumuzu kanıtlamak en zor kısmı belkide işimizin. Sizlere cihazlarınız hakkında en doğru bilgiyi verip, üstelik bakım ve onarım sırasında kullanılan parçaların faturasını da teslim ederek hatta yaşayacağınız problemlerde sizlere tekrar yardımcı olarak bu güne kadar müşterilerimizle aramızdaki güveni kurduk. Bilgisayar Servisi olarak Istanbul’da size en uygun hizmeti vermek için her geçen gün daha fazla neler yapabileceğimiz hakkında çalışıyoruz. Sizleri de en kısa zamanda servisimizde ağırlamak isteriz.

Bu hizmetimizden faydalanmak istermiydiniz?

Bilgisayar, Laptop ve notebooklarınızda yaşadığınız donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız için tek servis olması sizin için büyük ayrıcalık diyebiliriz. Örneğin bozulan anakartınız için tamir yaparken, laptop ekran değişimi, veya bilgisayar işletim sistemi sorunları gibi birçok yazılımsal sorunlarınız için de hızlı çözümler üretiyoruz.

Bize Ulaşın